website templates

Dlaczego My?

Pomysł na założenie żłobka powstał niedługo po narodzinach naszego drugiego dziecka, kiedy siedząc w domu zastanawiałam się, do jakiego żłobka zapisać mojego maluszka, żebym mogła w niedługim czasie wrócić do pracy. Zważając na fakt, iż wybór odpowiedniego miejsca dla dziecka jest strasznie trudny postanowiłam z niego zrezygnować i sama stworzyć miejsce, w którym będę mogła wykorzystać pasję do opieki na dziećmi, a zarazem nie rozstawać się z moim maluszkiem.
W naszym żłobku dzieciom zapewniamy troskliwą opiekę w sali zabaw oraz dostęp do patio, na którym znajduje się plac zabaw.

Nasi nauczyciele to zespół młodych, zaangażowanych, wykształconych specjalistów dbających o przyjazną i ciepłą atmosferę. Inspirują dzieci do działania, do zadawania pytań, do nauki, tańca, zabawy. Wspólnie z dziećmi odkrywają otaczający ich świat, okazując przy tym dużo cierpliwości i zrozumienia. Pokazują jak poprzez zabawę rozwijać swoje pasje i zainteresowania, jak radzić sobie z emocjami i jak otwierać się na nowe przygody. Uczą szacunku, życzliwości i otwartości, nie tylko do ludzi, ale również do zwierząt i przyrody.

Pozdrawiam,
Aneta Borodycz

Dlaczego warto wybrać nasz żłobek?

Dopasowane posiłki 

Sprawę wyżywienia można z nami uzgadniać indywidualnie w przypadku alergików i dzieci na specjalnej diecie 

Certyfikowana kadra

Opiekunowie pracujący w żłobku posiadają kwalifikacje w zakresie wychowania przedszkolnego, logopedii, psychologii. Praca z dziećmi jest dla nich pasją.

Dogodna lokalizacja 

Placówka położona bardzo blisko centrum. Łatwy dojazd praktycznie z każdej części miasta to nasz spory atut. 

Ruch oraz rozrywka 

Staramy się zaspakajać wszystkie potrzeby dzieci, również i te związane z rozrywką oraz zabawą na świeżym powietrzu. 

Rozwój dziecka 

Opiekunowie wspomagają rozwój dzieci, zwracając szczególną uwagę na ich wrodzone zdolności, predyspozycje oraz potencjał. 

Bezpieczeństwo dziecka

Dbamy o to, aby twojemu dziecku nie stała się żadna krzywda! Obiekt posiada również monitoring w celu zmaksymalizowania kontroli nad rozwojem zdarzeń. 

Kadra

Mgr inż. Magdalena Durejko – Dyrektor. Od 10 lat prowadząca własną działalność gospodarczą zajmującą się opieką nad dziećmi do lat 3 pod marką „Nasze Dzieci”, a od bieżącego roku również Dyrektor w żłobku „Grzechotka”. Praca z dziećmi jest dla niej czymś niezwykłym, czymś co daje dużo energii i szczęścia. Prywatnie jest mamą dwóch synów w wieku szkolnym. 

mgr inż. Magdalena Durejko

Dyrektor

© 2019 Żłobek Grzechotka. Wszystkie prawa zastrzeżone.